Projektowanie w telekomunikacji

TH-Telekom

Pełna obsługa przedsięwzięć telekomunikacyjnych

Nasze realizacje

Projekty FTTH

Projekty budowlane

Projekty ROI

Projekty organizacji ruchu

Projekty dla telekomunikacji

Projekty dla telekomunikacji

Zajmujemy się pracami projektowymi w branży telekomunikacyjnej. Wiedząc, jak istotne jest kompleksowe podejście do tematu sieci, naszym Klientom proponujemy opracowywanie koncepcji, a także projektów wykonawczych. Wieloletnie doświadczenie oraz posiadane uprawnienia pozwalają na stworzenie dokumentacji niezbędnej do realizacji inwestycji.

Współpracę kierunkujemy na klientów sektora państwowego, jak również firmy prywatne i osoby fizyczne. Proponujemy rozwiązania nowoczesne, spełniające wszelkie standardy, a także zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Współpraca na każdym etapie inwestycji

Z naszymi Klientami współpracujemy na każdym etapie prowadzonej inwestycji. Koncepcja jest elementem wstępnym, który – po akceptacji Inwestora – jest podstawą do opracowania projektu wykonawczego. Zajmujemy się również projektowaniem organizacji ruchu w miejscach, gdzie realizowane są prace.

Po zakończeniu inwestycji opracowujemy także dokumentację powykonawczą, która obejmuje zmiany dokonane w wyniku prowadzenia robót. Kompletne materiały przekazujemy Inwestorowi, który – zgodnie z przepisami – musi je przechowywać przez cały okres użytkowania obiektu.

Kompleksowa dokumentacja

W wyniku prowadzonych prac projektowych Klienci otrzymują kompletną dokumentację, która obejmuje m.in.:

– branżowe projekty wykonawcze i powykonawcze;

– branżowe projekty budowlane;

– projekty ROI (Reference Offer for Infrastructure) – projekty dzierżawy kanalizacji kablowej;

– projekty organizacji ruchu.

Podczas projektowania dokonujemy wszelkich uzgodnień, niezbędnych do rozpoczęcia inwestycji. Projektując instalacje, wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania, które gwarantują odpowiednią jakość powstałej sieci. Zajmujemy się projektowaniem niewielkich instalacji, jak również tych, które wymagają znacznego zaangażowania.

Wykorzystując nasze doświadczenie, proponujemy Klientom rozwiązania zoptymalizowane również pod kątem kosztowym, dzięki czemu możliwe jest obniżenie wydatków inwestycyjnych przeznaczonych na realizację konkretnego zadania, bez utraty jakości i funkcjonalności powstającej sieci.

O firmie 

TH-Telekom

–wiarygodny partner inwestycji telekomunikacyjnych

Firma Tomasza Holeksa od lat działa w obszarze związanym z obsługą inwestycji z sektora ICT (technologii informacyjno-komunikacyjnych). Oferujemy kompleksowe usługi wiążące się z ich etapem przygotowawczym, zapewniamy planowanie i zarządzanie projektem, pozyskanie wymaganych zgód i opinii oraz opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej.

Kontakt

Siedziba

Bora Komorowskiego

88a/41

80-377 Gdańsk

Adres

ul. Lęborska 3B

(Budynek Startera)

80-386 Gdańsk

Telefon